eINFO24 - Internetové infprmace  Adresář „Hodnotné informace pro manažery, podnikatele, studenty, …“ Czech Republic    Change Location
Letenky
Vyhledávače
Služby INFO
Google
      Vyhledávání na webu       Vyhledávání na eINFO24
Home
Blog INFO
Reklamy


Orientace na INFO

 • Orientace na portálu INFO
 • Jak vyhledávat požadované služby a produkty
 • Orientace na portálu INFO

  Internetový informační portál INFO vám umožňuje velmi rychlou a přehlednou orientaci prostřednictvím tématicky seřazených kategorií a sekcí vhodně doplněných o služby INFO.

  Centrální motto
  eINFO24 seznamuje uživatele s posláním informačního portálu INFO odkazem na "Poslání INFO".

  Odkaz Change Location umožňuje uživateli vybrat si lokalitu svého zájmu a zvolit si příslušnou jazykovou verzi.

  Geografický odkaz předmětnou volbu potvrzuje a prostřednictvím odkazu na stránky internetové encyklopedie Wikipediea nabízí všeobecné informace o dané lokalitě.

  Pod záhlavím jsou na světle žlutém pozadí umístěny související Služby INFO, celosvětově oblíbený vyhledávač Google, zajímavý Blog INFO a velmi účinné Reklamní programy.

  Každá tématická kategorie se sestává ze sekcí tvořenými cílovými odkazy na konkrétní internetové stránky jiných společností a institucí.

  Kategorie a sekce jsou v souladu se základním posláním portálu INFO početně limitovány, neboť být správně informován a přitom nebýt zahlcen plytkými informacemi je pro uživatele příjemné a navíc přispívá k nalézání opravdových hodnot v oblasti internetových informací.

  V zápatí hlavní stránky jsou uvedeny základní kontakty a informace včetně podmínek používání a ochrany dat.  Jak vyhledávat požadované produkty a služby

  Pro vyhledání vámi požadovaných produktů nebo služeb poskytovaných prostřednictvím informačního portálu INFO je vhodné využít nabídku produktů a služeb přes odkaz
  Přehled kategorií a sekcí nebo Služby INFO. Rovněž lze zvolit odkaz O společnosti umístěný v zápatí všech vlastních stránek portálu INFO nebo odkaz Pozvánka INFO umístěný na všech stránkách kategorií a sekcí.

  Reklamní programy umožňují umisťování Sponzorovaných odkazů, Reklamních prezentací a Reklamy Network na vybraných stránkách kategorií a sekcí nebo služeb INFO.

  Produkty a služby jiných subjektů či institucí je nutné vyhledat přímo na jejich domovských stránkách.


  © 2009 INFO    Home - O společnosti - Podmínky používání a ochrana dat