eINFO24 - Internetové infprmace  Adresář „Hodnotné informace pro manažery, podnikatele, studenty, …“ Czech Republic    Change Location
Letenky
Vyhledávače
Služby INFO
Google
      Vyhledávání na webu       Vyhledávání na eINFO24
Home
Blog INFO
Reklamy


Klub INFO

 • Aktivity klubu INFO
 • INFO kviz
 • Myšlenky a informace
 • Svět Border Collie
 • Aktivity klubu INFO

  "Klub INFO" je velmi pohodová společnost, kterou tvoří přátelé a sympatizanti obdobných názorů a tvůrčího myšlení blízkého tvůrcům internetového informačního portálu INFO.

  U zrodu myšlenky založení si "svého vlastního klubu" stálo několik nadšenců, kteří jsou velmi činorodí a neustále "něco" vymýšlejí a zároveň zdokonalují již vymyšlené. Snaží se navázat na vše dobré co již bylo v našem "malém českém údolí" v oblasti internetu vymyšleno a zrealizováno. Stejně jako jejich úspěšní "předchůdci" velmi intenzivně spolupracují se svými partnery v zahraničí a snaží se o oboustrannou výměnu všeho pozitivního (myšlenek, nápadů, názorů …).

  Protože jsou v "Klubu INFO" velmi aktivní a činorodí lidé vymýšlejí si pro své potěšení a zábavu také různé druhy pobavení, mezi které patří i oblíbený
  INFO kviz.

  Věříme, že i vy si rádi "prolistujete" naši stránku INFO kviz a zajisté správně zodpovíte všechny zde uvedené otázky. Vždyť dané otázky nejsou ani tak těžké, jako spíše zábavné a uchovávají nám minimální rozhled.


  © 2009 INFO    Home - O společnosti - Podmínky používání a ochrana dat